نرم افزار های کاربردی

6 ديدگاه

معرفی نرم افزارهای مفید و کاربردی

سلام و عرض ادب
دراین صفحه قصد داریم نرم افزار های مفیدی که در ویندوز یا اندروید قابل استفاده هستند ، را معرفی نماییم و در صورت امکان فیلم آموزشی درباره آنها را ارائه نماییم..
شما هم می توانید ازطریق دیدگاه ، نرم افزارهای مفید را به ما معرفی نمایید..
مشاهده

6 ديدگاه

 1. مهر 10, 1399

  سلام باتشکراز استادآزاد بخاطر علم اندوزی وانتشار آن برای همکاران. خداوند خیرتان بدهد. جناب آقای آزاد لطفا فیلم آموزش نوشتن روی فایل های ویندوز رااگرامکان دارد نمایش نمیدید؟

  • آواتار کاربر

   سلام وقت بخیر..خیلی ممنونم..کار خاصی نیست..تبادل تجربه هست..
   برای نوشتن روی فایلها در ویندوز ، در صفحه اول سایت ، فیلم نوشتن روی فایل در ویندوز را مشاهده نمایید..

 2. مهر 22, 1399

  با سلام شب شما بخیر ضمن تشکر از راهنمایی های شما در سایت دبیر ریاضی هستم .سوالی در مورد نوشتن روی تصویر در هنگام فیلم برداری از صفحه دکستاپ دارم .سال گذشته از نرم افزار کمتازیا استفاده کردم اما چون مجبور بودم از موس یا انگشت برای نوشتن استفاده کنم هم نوشته ها بد خط می شد و مجبور بودم چند بار پاک کنم هم وقت زیادی می گرفت و فیلم طولانی می شد و مجبور بودم وقت بسیار زیادی برای ویرایش آن صرف کنم . امسال از طریق تدریس پخش زنده در شاد تدریس می کنم که خیلی بهتر است ولی بعضی از بچه ها گوشی مناسبی ندارند ولایوهو برایشان باز نمی شود . تصمیم دارم دوباره با برنامه فیلمبرداری از صفحه دکستاپ تدریس هم تدریس کرده فیلم ها را برای آن گروه بفرستم ولی واقعا فرصت ندارم .اگر قلمی وجود دارد که من بتوانم با آن بجای موس یا انگشت روی تاچ پد لپ تاپم بنویسم لطفا به من معرفی کنید .با تشکر

  • آواتار کاربر

   سلام وقت بخیر
   برای نوشتن روی دسکتاپ یا نرم افزار های خاص ، یاباید برد هوشمند داشته باشید..یا قلم نوری یا تبلت و مانیتور تاچ و لمسی..درغیر اینصورت از ماوس باید کمک بگیرید…متاسفانه قیمت ها هم هر روز بیشتر می شوند..

 3. مهر 22, 1399

  سلام استاد عزیز آیا نرم افزار اینشات برای ویندوز سراغ ندارید یا درحد اینشات برای ویندوز۱۰ هرچه گشتم گیرم نیامد. ممنون اگر راهنمایی کنید وفیلم آموزشی هم همراهش باشد سپاسگزارم

  • آواتار کاربر

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه با برنامه های اندرویدی کار نکردم و اطلاع ندارم..در ویندوز ، کمتاسیا و پریمایر از برنامه های خوب ویرایش و ساخت فیلم و کلیپ هستند..

نوشتن دیدگاه