ارسال کارنامه به دانش آموزان

7 ديدگاه

ارسال کارنامه و مدارک به دانش آموزان

سلام و عرض ادب

با توجه به شیوع کرونا و لزوم مراقبت از خود ، کلاس های مدارس کشور بصورت غیر حضوری مدیریت شدند… بعد از امتحانات ، صدور کارنامه ها و ارسال مدارک به دانش اموزان از نگرانی های اولیای مدارس بوده  هست..

راه های زیادی برای ارسال مدارک و بخصوص کارنامه وجود دارد..از جمله : پیام رسانهای شاد ، واتساپ ، تلگرام و….که هرکدوم محاسن و معایب خود را دارند..درفیلم آموزشی زیر به شما آموزش خواهیم داد که با فرم ساز زنگ آی تی ، خیلی سریع و مطمئن ، کارنامه یا مدارک هر شخصی را دقیق به خودش ارسال نمایید..

لطفا نظر خود را مرقوم فرمایید..

 

7 ديدگاه

 1. با سلام خدمت استاد آزاد
  از راهنمایی شما تشکر می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم راه حلی برای نمایش کارنامه بصورتی عمل بشه که برای هر دانش‌آموز مجبور نباشیم کارنامه تکی صادر کنیم و بعد تک‌تک آپلود کنیم. یعنی چاپ کارنامه کل دانش‌آموزان را انجام دهیم و سامانه هوشمندانه عمل کند و با استفاده از کد ملی دانش‌آموز، کارنامه مربوطه را جداسازی کرده و نمایش دهد (فیلتر کند).

  • سلام و عرض ادب
   خیلی ممنونم
   متاسفانه چون برنامه امتحانات ندارم عملا امکان تست وبررسی برنامه ندارم..شاید امکان دریافت خروجی از دانا بصورت سریع و تک تک باشد که بنده اطلاع ندارم…

 2. تیر 6, 1399

  متاسفانه در قسمت فرم ساز که یک ماه رایگان گذاشته شده ، اصلاً گزینه فرم جدید در قسمت لیست فرم ها نیست که بشه آزمایشی فرمی ساخت،فکر کنم پشیمون شدن همین را هم برداشتن و پولیش کردن .

 3. سلام چون عملیات بصورت تک تک برای هر دانش است لذا کاربرد زیادی برای ما تعداد هزارو پنجاه دانش آموز داریم ندارد از زحمات شما سپاسگزارم

 4. تیر 8, 1399

  سپاسگزارم استاد ، به لطف حضرتعالی مشکل حل شد .

نوشتن دیدگاه