ارسال کارنامه به دانش آموزان

ارسال کارنامه و مدارک به دانش آموزان

سلام و عرض ادب

با توجه به شیوع کرونا و لزوم مراقبت از خود ، کلاس های مدارس کشور بصورت غیر حضوری مدیریت شدند… بعد از امتحانات ، صدور کارنامه ها و ارسال مدارک به دانش اموزان از نگرانی های اولیای مدارس بوده  هست..

راه های زیادی برای ارسال مدارک و بخصوص کارنامه وجود دارد..از جمله : پیام رسانهای شاد ، واتساپ ، تلگرام و….که هرکدوم محاسن و معایب خود را دارند..درفیلم آموزشی زیر به شما آموزش خواهیم داد که با فرم ساز زنگ آی تی ، خیلی سریع و مطمئن ، کارنامه یا مدارک هر شخصی را دقیق به خودش ارسال نمایید..

لطفا نظر خود را مرقوم فرمایید..

 

7 پاسخ به "ارسال کارنامه به دانش آموزان"

  1. با سلام خدمت استاد آزاد
    از راهنمایی شما تشکر می‌کنم و پیشنهاد می‌کنم راه حلی برای نمایش کارنامه بصورتی عمل بشه که برای هر دانش‌آموز مجبور نباشیم کارنامه تکی صادر کنیم و بعد تک‌تک آپلود کنیم. یعنی چاپ کارنامه کل دانش‌آموزان را انجام دهیم و سامانه هوشمندانه عمل کند و با استفاده از کد ملی دانش‌آموز، کارنامه مربوطه را جداسازی کرده و نمایش دهد (فیلتر کند).

  2. متاسفانه در قسمت فرم ساز كه يك ماه رايگان گذاشته شده ، اصلاً گزينه فرم جديد در قسمت ليست فرم ها نيست كه بشه آزمايشي فرمي ساخت،فكر كنم پشيمون شدن همين را هم برداشتن و پوليش كردن .

  3. سلام چون عملیات بصورت تک تک برای هر دانش است لذا کاربرد زیادی برای ما تعداد هزارو پنجاه دانش آموز داریم ندارد از زحمات شما سپاسگزارم

  4. سپاسگزارم استاد ، به لطف حضرتعالي مشكل حل شد .

ارسال یک پیام

هرگونه استفاده وکپی برداری با ذکر منبع بلامانع می باشد.